BETON-FLAME® – interiérová stěrka na bázi dvousložkové epoxid - polyuretanové pryskiřice, litá v tl. 2 -3 mm. Podlaha se využívá v rodinných domech, reprezentativních prostorech, kancelářích, obytných prostorech apod.Každá realizace má díky ruční realizaci originální neopakovatelný vzhled.

Stěrka má nulovou tepelnou roztažnost, tudíž je vhodná na podklady s podlahovým vytápěním.

Díky vysoké pevnosti a nulové roztažnosti není nutno podlahu dilatovat čímž vzniká jednolitá podlaha bez jediné spáry. Tuto vlastnost oceníte především při údržbě, kdy nehrozí problémy se zachytáváním nečistot ve spárách.

Materiály, ze kterých se stěrka aplikuje byly prvotně určeny do průmyslových provozů s vysokým mechanickým zatížením, čímž je podlaze předurčena vysoká mechanická odolnost.

Stěrka rovněž disponuje odolností proti chemickým látkám jako jsou soli používané v zimním období, ropným produktům apod. (aplikace v garážích, zádveřích apod.)

Vzhledem k nulové nasákávosti je možno stěrku použít v koupelnách a prostorech s vyšší vlhkostí.


Lité podlahy - moderní řešení pro náročné

Kreativní řešení interiérové podlahy pro ty, kteří vnímají podlahu jako důležitou součást designu interiéru. Moderní bezespará lítá podlaha "Beton Flame" vytváří díky důmyslné technologii velmi odolný sametový povrch. Barevné řešení je dáno vzorníkem výrobce od jednobarevných až po melírované kombinace. Každá realizace je originál s neopakovatelným designem.

 


Created by ARSYline (c) 2010 | graphic design studio | XHTML